Nie masz konta ?Zarejestruj się !

Wiejskie Życie

Wiejskie Życie

Wiejskie Życie to rewelacyjna zabawa, w której każdy z nas wcielić się może w postać farmera z prawdziwego zdarzenia.

Na czym polega praca na farmie spod znaku gry Wiejskie Życie? Na hodowli różnorodnych zwierząt, wyrabianiu własnego dżemu, sera i wina, na sadzeniu warzyw i doglądaniu rosnących drzew. Wiejskie Życie to jednak nie tylko codzienne obowiązki farmerskie, ale i możliwość powiększenia majątku. Bo prezentowana gra to masa ciekawych zadań i misji, ogromna ilość wątków pobocznych i akcje tematyczne, takie jak „włoski tydzień” czy „przygotowania do Halloween” a także Święta Bożego Narodzenia na farmie..  

Najfajniejsze w grze Wiejskie Życie jest jednak to, że swoje ranczo możemy budować praktycznie od podstaw, stawiając na nim chociażby studnię, magazyn, super szklarnię czy młyn holenderski. Nie inaczej jest też w przypadku projektowania ogrodów czy planowania hodowli – do dyspozycji gracza oddane są bowiem tak fantastyczne gatunki zwierząt i roślin, jak czarne i żółte owce, różne rodzaje krów i pawi, kolorowe króliki, walentynkowe kozy, nasiona ryżu, róż, bawełny, arbuza, chmielu czy sadzonki  świątecznych dyń.

Wszystkie te atrakcje i wielka dawka emocji dostępne są od ręki, już w chwilę po zarejestrowaniu, a cała, w pełni spolszczona gra Wiejskie Życie to po prostu świetna, wciągająca zabawa, okraszona piękną grafiką, mnogością dopracowanych elementów i ogromem farmerskich możliwości.

Dodaj do Nasza Klasa
  • Ocena:
  • Ocena gry: 5.00/5 (5 oceniana razy)
  • Ile razy grano:45385
  • Tagi: gry budowanie, gry hodowanie zwierząt, gry myślenie, gry praca na farmie, gry rolnictwo, gry warzywa
Jeśli gra nie działa, zgłoś to administracji
komentarze 2
Mateusz
Dodał: Mateusz | Dodany: 2012-12-29 16:37
Proszę o zapraszanie do znajomych , możecie liczyć na prezenty
Dodaj komentarz